O czym piszę?

Na tym blogu przeczytacie przede wszystkim o podróżach. To zawsze było na pierwszym miejscu. Mam milion historii do opowiedzenia i mam nadzieję, że będziesz mi towarzyszyć, ponieważ ja będę się tutaj pojawiać systematycznie.

O czym piszę - kirgiska jurta

Kiedy to się zaczęło? I dlaczego nie szybciej?

Czas intensywnych podróży rozpoczął się w moim życiu ok 6 lat temu (rok 2012). Już wtedy myślałam, że fajnie byłoby to opisać, chociażby dla siebie. Ale wiecie jak to jest… człowiek stawia przed sobą bariery, martwi się, że mu nie wyjdzie, że nikt nie będzie tego czytał, że będą go wyśmiewać. I w moim przypadku te obawy nadal są. One nie znikną tak po prostu. Ale jak to mówią – do odważnych świat należy! Więc zamiast się zamartwiać po prostu zaczynam do was pisać. Mamy listopad 2018, a to jest mój pierwszy wpis. Wpis o lęku przed pisaniem, przed światem. Tak wyszło. Mam szczerą nadzieję, że pomożecie mi się z tym lękiem uporać, że znajdą się ludzie, którzy z chęcią przeczytają to co mam do napisania.

To o czym będę pisać?

Nie jestem pewna czy to będzie blog tylko o podróżowaniu. Na pewno tej tematyki będzie najwięcej – opowieści różnej treści o tym co nas spotkało, gdzie nam się podobało, a gdzie było do bani i dlaczego. Postaram się również przekładać swoje doświadczenie na cenne porady, z których każdy z was będzie korzystał. W końcu sama z takich porad korzystam i cenię sobie znanych blogerów podróżniczych za wskazówki. Bez nich moje podróże wyglądałyby zupełnie inaczej. Być może zobaczycie tu pewne moje przemyślenia – o wszystkim i o niczym, być może od czasu do czasu wstawię  recenzję gadżetów i produktów podróżniczych, z których korzystam, być może podzielę się z wami wiedzą, którą zdobywam w trakcie podróży i w trakcie tworzenia tego bloga. Jeszcze nie mam konkretnego planu.

Za to wiem, że będę pisać często. Czuję taką potrzebę. Chciałabym cofnąć się o te 6 lat i poprowadzić was przez moje życie z podróżami. Czasami będzie śmiesznie – gdy wrzucę zdjęcie robione kalkulatorem, ciekawie – gdy podzielę się historiami ludzi napotkanych po drodze i inspirująco – bo podróże takie powinny być.

A więc zaczynamy. Do zobaczenia.